Team IKO en hoofdsponsor IKO Insulations verlengen contract tot 2026

Team IKO en hoofdsponsor IKO Insulations verlengen contract tot 2026

Team IKO heeft de samenwerking met hoofdsponsor IKO Insulations met vier jaar verlengd. De producent van dakbedekking en isolatiemateriaal blijft in ieder geval tot en met de Olympische Spelen van Milaan in 2026 verbonden aan het schaatsteam van de gebroeders Erwin & Martin ten Hove.

Sinds de zomer van 2017 is IKO naamgevend hoofdsponsor van het schaatsteam waar dit seizoen onder andere Jorien Ter Mors, Esmee Visser, Jan Blokhuijsen en Bart Swings onderdeel van zijn. De partijen hebben niet alleen de samenwerking verlengd maar gaan zich ook gezamenlijk inspannen om een partij te vinden waarmee de naamgeving van het team kan worden gedeeld, om zo de sportieve faciliteiten voor de ploeg naar een nog hoger niveau te kunnen brengen.

Andries Baks, teammanager van Team IKO:
‘Wat zijn wij trots op deze samenwerking. IKO heeft vanaf het begin aangegeven dat ze de intentie hadden om voor de lange termijn in de schaatssport te stappen, zodat wij in alle rust ons team konden opbouwen. De samenwerking is optimaal en er is sprake van een grote betrokkenheid van zowel de medewerkers, als ook de klanten van IKO bij ons team. Het is tekenend voor onze samenwerking dat wij ons gezamenlijk inzetten een tweede partij te vinden om het team weer de volgende stap te laten zetten. Mochten er partijen zijn die interesse hebben om zich aan ons prachtige team te verbinden, dan hopen wij dat deze bedrijven zich bij ons melden.’

Klaas Oosterhof namens IKO Insulations:
‘Voor ons is de sponsoring van het schaatsteam IKO veel meer dan het vergroten van onze merkbekendheid. Ook de interne organisatie is volledig betrokken bij de verrichtingen van het team en de sporters zijn regelmatig te gast bij één van onze bedrijven. Zo werpt de sponsoring van Team IKO in- en extern zijn vruchten af. De samenwerking binnen de business club heeft geleid tot een mooi netwerk van zakelijke partners uit de bouw en andere branches.’

Terug naar het overzicht